На Волині затримали злочинну групу

Опубліковано:

В області спільно із співробітниками сектору захисту інтересів суспільства і держави ГУНП за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили двох волинян, 41 та 42 років, у вчиненні протиправних дій.

Зловмисники у медичних закладах Волині виготовляли підроблені довідки про непридатність для проходження військової служби в ЗСУ військовозобов’язаним громадянам, з метою їх подальшого безперешкодного перетину державного кордону України у військовий час.

Тоді ж одного із фігурантів справи затримали «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди.

Під час досудового розслідування слідчі з’ясували, що організував злочинну діяльність 42-річний лучанин. Він підшукував військовозобов’язаних громадян України, які мають намір незаконно перетнути кордон та, користуючись власними знайомствами у різних установах, домовлявся про виключення їх з військового обліку осіб.

41-річний мешканець обласного центу забезпечував транспортування військовозобов’язаних громадян до лікарень та районного територіального центру комплектування і супроводжував їх там.

До протиправних дій вони долучили 48-річну лучанку, яка виготовляла документи із завідомо неправдивими діагнозами щодо стану здоров’я військовозобов’язаних громадян.

Свої послуги порушники оцінювали у близько 15 тисяч євро.

Зловмисникам оголосили про підозру за такими статтями Кримінального Кодексу України – ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190; ч. 3 ст. 332; ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України. Йдеться про замах на шахрайство, спробу незаконного переправлення осіб через державний кордон, пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Досудове розслідування триває.

Сектор комунікації поліції Волинської 

Про Захід