Новини Західної України

На Волині затримали громадянина, який за 200 тисяч доларів обіцяв посади в Кабміні

За вказану суму обіцяв посприяти з призначенням на посаду Міністра Кабінету Міністрів України. Загалом чоловік видурив у громадян понад 1,5 мільйони доларів США.Оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області, слідчі слідчого управління поліції області під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області викрили громадянина, який налагодив власний заробіток, організувавши шахрайську «схему».

Голова однієї з місцевих організацій регіону, розповідаючи про, начебто, дружні відносини з різними авторитетними особами, у тому числі і за кордоном, створив собі імідж впливової людини. Під час спілкування з громадянами, ненароком згадував, що завдяки своїм знайомствам може пролобіювати призначення на керівні посади в будь-які органи центральної влади. Звісно ж за певну винагороду.

У ході слідства оперативники та слідчі встановили, за 200 тисяч доларів США аферист пообіцяв громадянинові зарахувати його до закритої впливової групи та вирішити питання щодо його призначення на посаду Міністра Кабінету міністрів України.

Крім того, за вирішення подібних питань, довірливі громадяни віддали шахраю понад 1,5 мільйона доларів США.

Сьогодні, 3 липня, в одному з кафе Луцька оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області, слідчі слідчого управління поліції області під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області затримали голову місцевої громадської організації під час отримання коштів.

У ході огляду місця події правоохоронці вилучили 200 тисяч доларів США, заяву про вступ потерпілого до закритої групи, завіреною печаткою та перстень, як доказ того, що останній став її почесним членом.На даний час слідчі тривають слідчі дії. Вирішується питання про затримання зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу та повідомлення про підозри за ч.4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Національна поліція України, МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

39 − 36 =