Новини Західної України

На Волині у Нововолинську та Старій Вижівці посилять карантинні заходи

Враховуючи стрімке поширення коронавірусу в Нововолинську та Старій Вижівці, обласна регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 16 квітня рекомендувала міським головам вказаних населених пунктів установити особливий режим в’їзду на їх територію та виїзду з неї.

Зокрема, відповідно до рішення комісії на в’їздах і виїздах із територій населених пунктів рекомендовано створити карантинні контрольно-пропускні пункти, аби обмежити поширення коронавірусної хвороби.

Тож влада Нововолинська та Старої Вижівки прийматиме відповідні рішення на засіданнях місцевих комісій з питань ТЕБ та НС вже самостійно.

Передбачається, що, на КПП, окрім вимірювання температури, контролюватимуть тих, хто в’їжджає та виїжджає. Зокрема, до населених пунктів впускатимуть лише тих, хто там проживає, решті громадян рекомендуватимуть не відвідувати цю територію. Також обмеження діятимуть і на виїзд.

Слід зауважити, що усі необхідні товари та продукти харчування у вказані населені пункти доставлятимуть вчасно та безперебійно.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 16 =