Новини Західної України

На вокзалі у Львові відкрили оновлений зал для військових (Фото)

Укрзалізниця відкрила оновлений зал очікування для військовослужбовців на головному залізничному вокзалі у Львові та Одесі. Про це розповіла пресслужба Укразалізниці та оприлюднила фото.

Зал очікування обладнаний кімнатою для прийому їжі, санвузлами, душем тощо. Також Укрзалізниця відкрила залочікування для військовослужбовців (учасників ООС) у Києві. Незабаром аналогічні зали запрацюють у Дніпрі, Харкові та Миколаєві.

Переоблаштування залів виконано власними силами Укрзалізниці. Для комфорту відвідувачів тут є місця для сидіння, телевізори, холодильники, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету.

Крім того, військові можуть скористатися пральною машиною, прасувальною дошкою з праскою, сушаркою для білизни, кавоваркою та чайником.

Нагадаємо, що перший зал очікування для військовослужбовців було відкрито 1 жовтня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі у Києві. Ним вже скористалося більше 500 захисників України.

Усі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників ООС) за наявності посвідчення, яке засвідчує особу, та проїзного документу на поїзд (крім приміського сполучення).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

85 − = 83