На водія, який намагався втекти від патрульних на трасі “Київ-Чоп”, склали ряд адмінматеріалів

Опубліковано:

Патрулюючи автотрасу “Київ-Чоп”, інспектори помітили транспортний засіб, водій якого порушував ПДР, а саме – перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки. На вимогу про зупинку водій мікроавтобуса Volkswagen не реагув та пришвидшив рух. Патрульні розпочали переслідування, та повідомили про подію інший екіпаж. Транспортний засіб порушника невдовзі вдалося зупинити.

Під час спілкування, патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння, у встановленому законом порядку, порушник відмовився у присутності двох свідків.

На водія поліцейські склали ряд адміністративних матеріалів: протокол за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП , ст.122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП, та винесли постанову за ч.1 ст.122 (Порушення вимог розмітки проїзної частини доріг) КУпАП.

“Закликаємо водіїв неухильно дотримуватись правил дорожнього руху! Пам’ятайте, що від вашої поведінки на дорозі залежить життя та здоров’я інших громадян!”, – зазначають у Патрульній поліції Закарпатської області.

Про Захід