На Ужгородщині швидко повернули додому дитину

Опубліковано:

Сьогодні, 6 жовтня, близько 15:00, на лінію «102» звернувся мешканець Ужгородщини. Чоловік повідомив, що зустрів на зупинці маленького хлопчика, який перебуває там без супроводу дорослих. Чоловіку вдалося з’ясувати, що дитині 5 років, проте конкретних даних про своїх батька та матір хлопчик чітко повідомити не міг.

Поліцейські одразу ж виїхали за вказаною адресою та, переконавшись, що здоров’ю дитини нічого не загрожує, розпочали пошуки батьків.

Разом із інспекторами-ювеналами, працівники групи реагування патрульної поліції опитували місцевих мешканців, спілкувалися з перехожими, які могли мати інформацію про саму дитину чи її рідних. Для того, щоб розшукати батька та матір маленького Марка, поліцейським знадобилося трохи більше години.

Як виявилося, хлопчик залишився вдома з бабусею, яка дозволила йому покататися на велосипеді на подвір’ї. Проте він самостійно виїхав за межі двору та катався вулицями населеного пункту.

Наразі хлопчик вдома з рідними. Поліцейські провели з ними профілактичну розмову, щоб таких випадків не траплялося у майбутньому.

Поліцейські Закарпаття звертаються до всіх батьків з проханням бути обачними та уважними до своїх дітей, а також обирати місця для їх відпочинку чи ігор на безпечних територіях та з обов’язковим супроводом дорослих.

Патрульна поліція Закарпатської області

Про Захід