Відео Соціум

На Ужгородщині проведуть масштабні військові збори резервістів (Відео)

Близько 400 резервістів у вересні пройдуть військові навчання на Ужгородщині.

Навчатися та у разі виникнення загрози – реагувати швидко. Масштабні військові збори резервістів та військовозобов’язаних відбудуться на полігоні в Оріховиці (що на Ужгородщині) із 23 вересня до 2 жовтня. Активна підготовка та оповіщення уже розпочалися.

Залучити до 10-денних зборів планують близько 400 резервістів із Ужгородського району, обласного центру Закарпаття, Баранинської ОТГ та Чопа.

Ігор ТИЩУК

військовий комісар Ужгородського ОМВК

До складу бригади територіальної оборони входять 6 окремих батальйонів тероборони. Один із них формується на території Ужгородського району. Під час зборів будуть проведені заняття з одиночної підготовки та злагодження підрозділів. Одиночна підготовка – це проведення занять із тактики, вогневої підготовки, тактико-спеціальної підготовки, інженерної підготовки, військово-медичної, військової топографії, радіологічної, біологічного захисту підрозділів. Буде проведено практичне виконання вправ зі стрільби. Будуть проведені заходи бойового злагодження  у складі відділень, зводів, рот, а завершальним етапом буде проведення бойового відпрацювання у батальйоні.

Розташуються резервісти у польовому наметовому таборі. Призову на навчання підлягають військовозобов’язані віком від 18 до 60 років. Водночас усім, хто проходитиме військовий збір, зберігають місце роботи, займану посаду та середню заробітну плату на підприємствах.

Важливо: підрозділи територіальної оборони формуватимуть, а задіюватимуть на території Закарпаття лише у разі оголошення воєнного стану.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 − 23 =