На українсько-польському кордоні затримали нелегального мігранта (Фото)

Опубліковано:

На українсько-польському кордоні затримали громадянина Молдови який тричі намагався потрапити у Польщу, та громадянина Туреччини, який теж планував потрапити до однієї з країн ЄС.Іноземця, який мав намір нелегально потрапити до країн ЄС, затримав прикордонний наряд відділу «Шегині» Львівського прикордонного загону 13 грудня 2020 року.Про незнайомця, котрий йшов у напрямку кордону, повідомив дільничний інспектор прикордонної служби.

Група реагування швидко затримала чоловіка. Затриманий виявився громадянином Республіки Молдова. Іноземця доставили у прикордонний підрозділ для проведення перевірочних заходів та прийняття стосовно порушника кордону правового рішення.До речі, цього ж дня затриманий вже тричі намагався перетнути державний кордон України у пункті пропуску «Шегині» у пішому порядку, та тричі польські прикордонники повертали його зворотно у зв’язку з відсутністю підстав перебування у Польщі. Чоловік пояснив причину своєї наполегливості тим, що він хотів працевлаштуватися у Польщі, але не мав всіх належних документів.

Також цього дня прикордонники відділу «Краківець» затримали неподалік державного кордону 41-річного громадянина Туреччини. Про ого появу у прикордонні військовослужбовцям повідомив місцевий мешканець.Обох порушників кордону доставили до прикордонних підрозділів для перевірки та складання документів з метою притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Державна прикордонна служба

Про Захід