На Тячівщині викрили незаконне перевезення деревини

Опубліковано:

Співробітники Тячівського районного відділу поліції затримали вантажівку, якою здійснювали переміщення нелегальної лісопродукції. Подія сталася у селищі Дубове Тячівського району. За цим фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На Закарпатті поліцейські продовжують заходи з виявлення та припинення злочинів, скоєних проти довкілля.

У населеному пункті Дубове Тячівського району було зупинено для перевірки вантажний транспортний засіб, яким перевозили деревину породи «Ялина».

У ході огляду та перевірки наданих водієм документів працівники поліції виявили суттєві розбіжності між відомостями, вказаними у товаротранспортній накладній, та фактичними даними. Йдеться про кількість лісопродукції.

Для документування вказаного факту на місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції. Правоохоронці вилучили транспортний засіб разом із вантажем.

Відомості про подію слідчі Тячівського районного відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України. У ході слідства буде проведено ряд експертиз, встановлюватиметься походження лісопродукції та причетні до злочину особи.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Про Захід