Закарпатські новини Здоров'я

На Свалявщині у Стройному вводять карантинну зону та встановлять контрольно-санітарний пункт

Про це у соцмережах повідомив Іван Русин, заступник голови РДА.

Сьогодні, 10.06.20, о 12.00 у селі Стройне, де спостерігається найбільший спалах коронавріусу, встановлять карантинну зону з розташуванням контрольно-санітарного пункту в селі.

Жителям буде заборонено виїзжати з населенного пункту, без погодження у сімейного лікаря в таких випадках:

  • при підтвердженому випадку захворювання на Covid19,
  • контактним з хворою особою
  • жителям, що приїхали з-за кордону і знаходяться на самоізоляції.
  • в разі прояву симптоматики.

Шановні жителі, станом на 9 червня в Свалявському р-ні відбулося різке підвищення захворюваності коронавірусом. Офіційно підтверджено 36 випадків захворювання на Covid19. Найбільший спалах зафіксовано в с.СТРОЙНЕ,тому з метою недопущення подальшого поширення, штабом з ліквідації НС та комісією ТЕБ та НС прийнято рішення про введення з 10.06.20, починаючи з 12.00 карантинної зони з встановленням контрольно-санітарного пункту в селі. Жителям забороняється виїзжати з населенного пункту, без погодження у сімейного лікаря в таких випадках:-при підтвердженому випадку захворювання на Covid19-контактним , з хворою особою та жителів,що приїхали з-за кордону і знаходяться на самоізоляції.-в разі прояву симптоматики.

Також , буде здійснюватися санітарна обробка транспортних засобів при виїзді з села Стройне, проводитиметься вибірковий скринінг температури тіла та інше. Збільшуємо дезінфекцію вулиць села, громадських місць. Посилюється контроль за торговими, розважальними закладами села. Забороняється проведення масових заходів(весіль, бенкетів, спортивних подій) та богослужінь за участю більше 5 чол. Рекомендуємо всім жителям с.Стройне, без крайньої необхідності не покидати свої дворогосподарства,не контактувати з іншими людьми, дотримуватись карантинних вимог (носіння маски, безпечної дистанції, миття рук).

Сподіваємося на ваше розуміння!! Будьте здорові, бережіть себе і своїх близьких!!! – йдеться у повідомленні посадовця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 31 = 35