На Рівненщині триває повернення коштів за пробне ЗНО-2022

Опубліковано:

Регіональні центри оцінювання якості освіти повертають кошти особам, які були зареєстровані для проходження пробного ЗНО.

Нагадаємо, що з огляду на те, що цьогоріч через війну в Україні скасовано проведення традиційного ЗНО, було скасовано і пробне ЗНО-2022.

На Рівненщині на таке тестування було зареєстровано 5055 осіб. Вартість одного предмету складала 300 гривень.

Учасники пробного тестування мають змогу вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий банківський рахунок.

Учасники, які хочуть повернути кошти, сплачені за проведення пробного ЗНО мають:

  • авторизуватися на спеціальному сервісі сайту Українського центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  • вибрати перерахунок коштів на особистий або благодійний рахунок.

Деталі за посиланням.

Просимо учасників пробного ЗНО уважно перевіряти зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не можна!

Важливо також зауважити, що з отриманої від учасників пробного ЗНО суми регіональні центри оцінювання якості освіти заплатили 20% податку на додану вартість (ПДВ). З огляду на норми Податкового кодексу України (стаття 192.2) зменшити сплачену суму цього податку наразі не є можливим.

Віримо в наших захисників, допомагаємо армії — правда переможе! Слава Україні!

Рівненська ОВА

Про Захід