Новини Західної України

На Рівненщині сьогодні відкривають усі бібліотеки області

Обласна універсальна наукова бібліотека, обласна бібліотека для молоді, обласна бібліотека для дітей з цього понеділка розпочнуть обслуговувати своїх користувачів. Послуги надаватимуться відповідно до рекомендацій МОЗ України.

Про це повідомила начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Обласна універсальна наукова бібліотека обслуговує користувачів у відділі абонемента за літнім графіком: понеділок, четвер-неділя з 10.00 год. – 18.00 год.; п’ятниця, субота – вихідні дні.

В обласній бібліотеці для молоді працює реєстрація, абонемент та відділ сімейного читання за графіком: понеділок-п’ятниця з 10.00 год. – 17.00 год.; дезінфекція з 12.00 год. – 12.30 год. та з 14.30 год. – 15.00 год. Субота – вихідний. Неділя з 11.00 год . – 16.00 год. Дезінфекція з 13.00 год.-13.30 год.

Видача книг здійснюватиметься через вікно, а при вході буде спеціальний пункт з засобом дезінфекції та термометром.

Обласна бібліотека для дітей відновлює роботу в обмеженому режимі. Для користувачів відкриті: відділ обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (м.Рівне, проспект Миру, 16), відділ обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку (м.Рівне, вул. Відінська,13), відділ масової роботи та естетичного виховання (м.Рівне, вул. Симона Петлюри, 27).

Графік обслуговування користувачів: понеділок-п’ятниця з 10.00 год. – 17.00 год. Дезінфекція з 12.00 год. – 12.30 год. та з 14.30 год. – 15.00 год. Субота, неділя – вихідні дні.

Усі користувачі повинні мати засоби індивідуального захисту. А для самостійного відбору книг – рукавички. Необхідно дотримуватися дистанції 1,5-2 метрів у черзі до кафедри видачі книг.

Обслуговування може тимчасово припинитися під час дезінфекції приміщення. Максимальна кількість людей в приміщенні абонемента – 4 особи. Також впроваджується 4-хденний карантин для книг, що повернули користувачі. Ізольовані примірники позначаються датою повернення та виключаються з обігу на 4 дні, після чого вони знову будуть видані читачам.

Рівненська облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 2