Новини Західної України

На Рівненщині ремонтують дорогу до майбутньої ОТГ

У Здолбунівському районі розпочали капітальний ремонт дороги Здолбунів – Глинськ – Стеблівка. Її відновлюють рамках президентської програми «Велике будівництво».

Так, понад 4 кілометри дороги планують з’єднати з раніше збудованими шляхами в селах Глинськ та П’ятигори і з містом Здолбунів.

«Важливим є те, що ця дорога пролягає до сіл Глинськ, П’ятигори та Богдашів, які за перспективним планом увійдуть до Здолбунівської ОТГ. Тобто по завершенню відновлення цієї дороги мешканці будуть напряму з’єднані з райцентром», – розповідає голова Здолбунівської РДА Леонід Власюк.

За словами місцевих жителів, стара дорога, яка повністю вкладена бруківкою, була однією із найгірших в районі. Тож тепер, комфортний та безпечний доїзд дасть змогу безперешкодно пересуватися не лише по селам, але й по самій об’єднаній територіальній громаді.

Нині будівельники виконали підготовчі роботи, завезли необхідну кількість щебеню та невдовзі приступатимуть до вкладення асфальтного полотна.

Загалом, нагадаємо, в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження або реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, а також 73 км місцевих і 96,9 км державних доріг.

Рівненська облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 72 = 80