На Рівненщині надходження ПДВ зросли на понад 40%

Опубліковано:


Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що протягом січня 2020 року платниками ПДВ  області забезпечено збір податку на додану вартість до державного бюджету у сумі 179,7 мільйонів  гривень. У податковій службі області відзначають позитивну динаміку щодо збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість.  Приріст надходжень склав 52,1 млн. грн., або 40,8 % до відповідного періоду минулого року.
Податківці області  зазначають, що частка надходжень цього податку в загальних надходженнях до Державного бюджету за січень склала понад 56%, а  ріст його сплати – найкраща оцінка ефективності електронного адміністрування  ПДВ.
Одним з факторів збільшення надходжень ПДВ до державної скарбниці є результативна робота Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику, яка дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних, руйнувати схеми з формування фіктивного податкового кредиту, що забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ та сплати до бюджету.
ГУ ДПС у Рівненській області

Про Захід