На Рівненщині надають комплексну підтримку ветеранам

Опубліковано:

Соціальні менеджери співпрацюють з Центром пробації. Така комплексна допомога надається військовим завдяки ініціативі Ветеранського простору. Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час спільної робочої зустрічі.

«Головна мета – адаптація військових, зокрема в контексті правопорушень. Мова не йде про ув’язнених. Тут працюють з тими, хто потребує соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду. Військові, які з тої чи іншої причини зараз мають проблеми із законом, можуть спілкуватись з людьми, які прагнуть їм допомогти. Це – психологи, соціальні фахівці, побратими. Центри пробації – одна із ланок реабілітації та соціалізації», – сказав Сергій Подолін.

Також на Рівненщині продовжує діяти проєкт «Ветеран і Закон: нові виклики», який втілюється за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”. У межах ініціативи здійснюють інформаційно-просвітницькі візити фахівці КЗ “Ветеранський простір” РОР в Центри пробації та заклади пенітенціарної служби всієї області.

«Системи пробації та пенітенціарної служби мають виходити з тіні уявлень суспільства і стати повноправними учасниками соціалізації захисників, учасників бойових дій і ветеранів. Ці люди будуть повертатися у звичне життя без ізоляції. З ними працюватимуть наші соціальні менеджери », – зазначила Ольга Яковлєва.

На Рівненщині нині діє 16 філій Центру пробації.

Про Захід