На Рівненщині фіскали вилучили 260 літрів “лівого” спирту (Фото)

Опубліковано:

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області вилучили з незаконного обігу чергову партію незаконно виготовленого спирту.

В рамках проведення операції «Акциз» та в ході відпрацювання наявної оперативної інформації працівниками ГУ ДФС у Рівненській області з залученням працівників патрульної поліції м. Рівного на одній з вулиць обласного центру зупинено марки RENAULT під керуванням жителя Рівненської області.

Після проведення поверхневого огляду встановлено, що у багажному відділенні автомобіля знаходиться 13 пластикових ємкостей, заповнених прозорою рідиною.

В подальшому слідчим слідчого управління ГУ ДФС у Рівненській області проведено огляд транспортного засобу, за результатами якого виявлено та вилучено 260,0 дал спирту.

Похоження спирту громадянин не зміг пояснити та не надав супровідних документів, так само як і пояснення подальшого використання даного спирту.

Спирт, орієнтовною вартістю 650,0 тис. грн. та транспортний засіб, який використовувався для його незаконного перевезення, вилучено.

По даному випадку слідчим податкової міліції внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 КК України за фактом незаконного транспортування з метою збуту незаконно виготовленого спирту гр. «Д».

Вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ, повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.

Про Захід