На Рівненщині діяв підпільний цех з виготовлення бурштину (Фото)

Опубліковано:

Крім того, правоохоронці виявили підпільне виробництво алкогольної продукції. Обидва цехи знаходилися у Сарненському районі.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Рівненській області та слідчі Сарненського районного відділу поліції викрили діяльність групи осіб, які налагодили функціонування двох підпільних цехів. Знаходилися вони у Сарненському районі. В одному цеху займалися обробкою бурштину-сирцю, в іншому – виготовленням лікеро-горілчаної продукції.

Готові вироби з бурштину ділки реалізовували закордон, а виготовлений «алкоголь» – на території області.

Учора, 11 листопада, поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями функціонування підпільних цехів та за місцями мешкання фігурантів. Вилучили майже 455 кг бурштину-сирцю різних фракцій, 62 кг готових виробів, 1 200 літрів «алкоголю», станки для обробки бурштину та «чорнові» записи.

За попередніми підрахунками, вартість вилученого каміння становить 700 тис. грн.

Крім того, у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали одного з організаторів «бізнесу». Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 240-1 (незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину) Кримінального кодексу України. Його процесуальне керівництво здійснює Сарненська окружна прокуратура.

Департамент стратегічних розслідувань

Про Захід