На Прикарпатті зростає кількість випадків інсультів (Фото)

Опубліковано:

Лише за 9 місяців цього року їх чисельність збільшилась на 400 у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. На жаль, збільшується і кількість інших хворих неврологічного профілю, зокрема на дистонії, розсіяний склероз, БАС, міастенії, хвороби Паркінсона та інші.

Щоб обговорити аспекти роботи неврологічної служби та стан надання медичної допомоги хворим неврологічного профілю в Івано-Франківську відбулися курси підвищення кваліфікації неврологів області.

Ключові питання, які обговорили неврологи, стосувалися базових принципів лікування епілепсії; сили та валентності протитривожних препаратів, особливостей діагностики та терапії посттравматичгого стресового розладу тощо.

Зазначалося, що проведення таких курсів є вкрай важливими, позаяк дають змогу обговорити найактуальніші питання того чи іншого профілю.

На переконання директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Дмитренка, це також допомагає розглянути складні клінічні випадки, ознайомитися з сучасними методами лікування різних захворювань і неодмінно перейняти корисний досвід.

Серед доповідачів: експерт з неврології ДОЗ ОДА, завідувачка неврологічного відділення з ЦРС Анна Сорохман, лікар-невролог, кандидат медичних наук Галина Чмир, професор, доктор медичних наук, завідувачка кафедри неврології та нейрохірургії ІІвано-Франківського національного медичного університету Вікторія Гриб.

Івано-Франківська ОВА

Про Захід