На Прикарпатті від початку року поліцейські розшукали 190 зниклих дітей

Опубліковано:

Якщо ваша дитина зникла, не зволікайте! Негайно телефонуйте на лінію «102». Кожна хвилини має значення!

З 1 січня 2023 року до підрозділів поліції Івано-Франківщини надійшло 175 звернень щодо зникнення 190 дітей, з яких 111 стосувалося малолітніх.

Завдяки злагодженим та оперативним діям працівників ювенальної превенції усіх дітей розшукано здебільшого упродовж доби після отримання заяви про зникнення. З неповнолітніми та малолітніми, а також з їхніми родичами поліцейські провели профілактичні бесіди.

Правоохоронці нагадують, якщо ваша дитина зникла (не повернулася додому, не виходить на зв’язок, загубилася на вулиці чи у місцях скупчення людей), негайно телефонуйте на оперативну лінію 102.

Співробітники поліції розпочинають розшук дітей негайно. Окрім цього:

• Зателефонуйте найближчому колу спілкування вашої дитини. Можливо, вона затрималась на прогулянці, в школі чи на гуртку. Це можуть бути друзі, викладачі, репетитори, родичі, сусіди.

• Проаналізуйте, що могло статися. Чи сварилися ви до цього випадку? Чи була поведінка вашої дитини підозрілою? Згадайте, в якому одязі була вдягнена, що з речей мала з собою. Перевірте, чи на місці документи, телефон та гроші.

• Повідомте співробітникам поліції всі деталі. Надайте свіже фото та особливі прикмети, якщо вони є. Розкажіть все в подробицях, навіть якщо вони неприємні, чи між вами була сварка, поліція має це знати.

Щоб уникнути подібних випадків, правоохоронці радять більше часу проводити з дитиною. Якщо виникають інциденти та непорозуміння, краще звернутися за допомогою до фахівця – психолога, який допоможе краще чути та розуміти потреби дітей, зокрема підлітків, а дітям — порозумітися в першу чергу із собою, сім’єю та суспільством.

Національна поліція України
МВС України Ювенальна Поліція Прикарпаття
Ювенальна Поліція України

Про Захід