На Прикарпатті тепер є іще один шкільний автобус

Опубліковано:

Сьогодні заступниця голови Івано-Франківської ОВА Людмила Сірко передала новий шкільний автобус Дзвиняцькій громаді для учнів Космацької гімназії та Дзвиняцького ліцею.

Йдеться про 58 школярів, які щодня потребують підвезення, – а це 17 учнів Космацької гімназії та 41 учень Дзвиняцького ліцею. Важливо, що серед них є дитина з особливими освітніми потребами.

Автобус придбали за рахунок коштів освітньої субвенції з Державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів відповідно до Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус». Вартість транспортного засобу – 3 млн 600 тис. грн.

ФЗабезпечення шкіл транспортом є надзвичайно важливим, адже наразі в області 21 298 дітей проживають за межею пішохідної доступності. Для повного забезпечення громадам ще потрібно придбати 56 шкільних автобусів.

Людмила Сірко вручили подяки та відзнаки працівникам Космацької гімназії за їхню працю та відданість справі.

Працюємо, щоб кожна дитина мала змогу отримувати якісну освіту.

Івано-Франківська ОВА

Про Захід