На новому пункті пропуску Нижанковичі-Мальховіце на Львівщині завершують будівницво ділянки дороги (Фото)

Опубліковано:

Пункт пропуску має запрацювати до кінця 2022 року в режимі спеціального тимчасового переїзду через кордон.

Ініціативу реалізовують згідно з домовленістю між делегаціями України і Польщі в межах ініційованого Президентом України проєкту «Відкритий кордон».

«Продовжуємо реалізацію міжнародних проєктів! Сьогодні відбулась чергова зустріч щодо облаштування ділянки дороги до нового пункту пропуску із Польщею Нижанковичі – Мальховіце — будівельні роботи вже завершують», – зазначив заступник очільника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Першочергово, з метою зменшення черг на інших пунктах пропуску, через Нижанковичі – Мальховіце пропускатимуть великогабаритні вантажівки, так звані TIRи, але тільки ті, що рухаються без вантажу. У планах влаштування пішохідного переходу, а також стоянки для автомобілів; зовнішнє освітлення; світлофорні об’єкти; шлагбауми; засоби організації дорожнього руху (дорожні знаки, розмітка).

До слова, новий пункт пропуск передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн.

Львівська ОВА

Про Захід