На митному пості “Тиса” вилучили контрабандні товари (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 7 квітня, на митному посту «Тиса» закарпатські митники не дозволили завезти в Україну дороговартістні товари в обхід митного законодавства.

Не задекларовані новенькі навушники, стілуси, портативна акустика, смарт-годинники, мобілки різних моделей та планшети, вартістю понад триста тисяч гривень, вилучили в чернівецького перевізника на українсько-угорському кордоні.

Повертаючись з Італії, під час проходження митного контролю 30-річний житель Чернівеччини, керуючи пасажирським мікроавтобусом марки «Мерседес-Бенц Спрінтер», обрав «червоний коридор», де задекларував товар вживані одяг та взуття для особистого користування в кількості 25 місць.

Проте, у ході перевірки багажного відсіку транспортного засобу інспектори виявили у 8 коробках новенькі товари, вартість яких значно перевищує дозволену митним законодавством суму 500 євро для ввезення в Україну товару без декларування та сплати податків на одну особу.

Так, окрім, заявлених вживаних речей, водій завозив на митну територію України 30 шт навушників марки «SONY», 10 шт стілусів APPEL PENCIL, 12 шт портативної акустики JBL GO 3 BLACK, 8 шт смарт-годинників та 9 шт мобільних телефонів різних торгових марок, 30 шт планшетів HUAWEI. Орієнтовна загальна вартість виявленого товару за ціною в інтернет мережі перевищує 10 тис євро.

У своєму поясненні перевізник не визнав товар своєю власністю, а зіслався на малознайомого чоловіка в м.Мілані, який передав коробки з товаром для доставки у м.Чернівці.

Інспектори задокументували дане митне порушення за статтею 472 МКУ. Незадекларований товар вилучено до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід