Соціум Спорт

На Міжгірщині відбувся фестиваль спорту “Вершина”

Впродовж трьох днів з 16-го по 18-те серпня в селі Негровець Міжгірського району проходив фестиваль спорту та  здорового способу життя  «Вершина». Подія відбулася з нагоди створення та відкриття спеціалізованого спортивного майданчика.

У перший день фестивалю атлети продемонстрували показовий виступ задля мотивації молоді до занять спортом, та відсвяткували завершення першого дня фестивалю тематичною “Українською вечіркою” без алкоголю.

Основну частину другого дня зайняв похід на гору Тяпіш, під час якого учасники побачили неймовірну красу закарпатського краю. Завершенням дня став перегляд мотиваційного фільму під відкритим небом.

Третій день фестивалю зібрав усіх активних жителів  Тереблянської долини на спортивному святі «Здоров’я села Негровець». Молоді спортсмени змагались в різних індивідуальних та командних номінаціях: штовхання ядра, підняття гирі, футбольній майстерності, перекиданні шин.

Найстарші учасники грали в шашки, наймолодші – боролись у таких змаганнях, як стрибки в мішках, кидання на влучність, присідання, стрибки на скакалці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =