На Львівщині зупинили п’яного мотоцикліста

Опубліковано:

Хильнув, набрався хоробрості і виїхав на трасу! Мотопатрульні наздогнали нетверезого мотоцикліста, що втікаючи — застряг у болоті

У суботу вдень на вулиці Карла Мікльоша мотопатрульні помітили мотоцикл на якому сидів пасажир без шолома, а його водій не увімкнув сигнал повороту, звертаючи праворуч.

Керманичу дали вказівку зупинитися, однак він їх проігнорував та почав втікати. Сподіваючись відірватись від мотопатрульних, чоловік з’їхав у поля. Там він застряг у багнюці.

Патрульні наздогнали його пішки. Водій мав ознаки алкогольного сп’яніння. Сказав, що вперше виїхав на автодороги, бо зазвичай їздить лісами та бездоріжжям.

Під час перевірки на стан сп’яніння, алкотестр Drager показав результат — 1,09 проміле. На 22-річного мешканця Львівського району винесли постанови за порушення ПДР та два протоколи: за не виконання вимог про зупинку та за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Два тижні тому, на дороги Львівщини виїхав мотопатруль, одним із пріоритетних завдань якого є: стежити за дотриманням ПДР водіями двоколісних.

Патрульна поліція Львівської області

Про Захід