На Львівщині затримали нелегальних мігрантів (Фото)

Опубліковано:

Чотирьох громадян Індії затримали за попередньою інформацією дільничних інспекторів прикордонної служби.Іноземців, які намагалися незаконно дістатися країн ЄС, у двох випадках виявили прикордонники відділу «Нісмичі» та «Шегині» Карпатського загону.

Двох мандрівників група реагування відділу «Шегині» зупинила за кількасот метрів від державного кордону. Як з’ясували прикордонники, затриманими є двоє чоловіків віком 23 та 25 років, громадяни Індії. Іноземці розповіли, що прибули в Україну з метою навчання.Ще двох громадян Індії затримали прикордонники відділу «Нісмичі». Чоловіки були без документів, що посвідчують особу.

Прикордонники встановили, що один з них прибув в Україну влітку для навчання, а інший зі слів навчався в Одесі. «Студенти» пояснили, що мали на меті дісталися країн ЄС поза пунктами пропуску, адже не мали необхідних документів для законного перетинання кордону. Тривають перевірочні заходи.Затриманих правопорушників притягнуто до відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення прийматиме суд.

Про Захід