На Львівщині запрацює обласний центр соціальної реабілітації дітей

Опубліковано:

Меморандум про створення Центру підписали сьогодні Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Благодійний фонд HOPE.UA. Проєкт передбачає надання кваліфікованої психологічної допомоги дітям, які мають травми війни, зокрема тим, хто пережив окупацію, втратив рідних чи дім.

«Фахівці HOPE.UA уже мають досвід роботи у цьому напрямі, зокрема у межах профільної програми реабілітації упродовж шести місяців спеціалісти надали допомогу 120 дітям», – зазначив начальник ЛОВА Максим Козицький.

Центр запрацює на базі будинку підтриманого проживання у Стрийському районі. В приміщенні проведуть реставраційно-ремонтні роботи. Це та подальшу діяльність установи профінансує Міністерство закордонних справ Нідерландів спільно з Health Net TPO.

«Вдячність HOPE.UA за увагу до дітей і їхнього психологічну стану в умовах великої війни, а також проєкти для підтримки вимушено переміщених осіб, організацію харчування для людей у складному становищі на Львівщині, надання гуманітарної допомоги на прифронтових територіях та співпрацю зі соціально-відповідальним бізнесом. Дякую за ще одну важливу ініціативу, яку спільно розпочинаємо», – додав начальник.

Про Захід