На Львівщині встановили меморіал загиблому полісмену

Опубліковано:

Загиблому поліцейському – бійцю батальйону «Львів» Роману Рущишину у рідному селі встановили меморіальну дошку

Пам’ять Героя вшанували товариші по службі на чолі з начальником Головного управління Національної поліції у Львівській області генералом поліції третього рангу Олександром Шляховським, батьки, дружина з дітьми, а також голова територіальної громади, друзі та односельчани.

Старший сержант поліції Роман Рущишин – боєць батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області, загинув 7 березня 2022 року на Луганщині в бою з російськими загарбниками, захищаючи незалежність та територіальну цілістність України. Герою було 44 роки, сиротами залишились троє дітей – двоє синів та донька.

Роман вступив на службу до лав батальйону «Львів» добровольцем, у перші дні російської агресії проти України.
Сьогодні, 1 листопада, на фасаді Погірцівської СЗШ І-ІІІ ст., що у селі Погірці Самбірського району, де вчився Роман, було встановлено меморіальну дошку.

«Сьогодні ми зібрались щоб увіковічнити пам’ять про нашого товариша та побратима, а також сина, чоловіка та батька – Романа Рущишина. Горе, яке спіткало усіх нас 7 березня минулого року, коли обірвався його життєвий шлях, не можна описати словами. Роман присвятив своє життя захисту нашої держави та її громадян і найменше, що ми можемо зробити – завжди пам’ятати про нього та про його подвиг. Так воно й буде – ця пам’ять буде жити у наших серцях вічно. Слава Україні!», – звернувся до присутніх очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський.

Про Захід