На Львівщині нагородили студента, який допоміг затримати нападника

Опубліковано:

Заступник очільника поліції Львівщини полковник поліції Руслан Остроух подякував 20-річному майбутньому юристу за мужність та рішучість, проявлені при затриманні озброєного зловмисника, вручив йому відзнаку – годинник та запросив по завершенні навчання на службу у поліцію.

Нагадують, 5 березня близько 16.00 у вбиральні Львівського національного університету імені Івана Франка 39-річний львів’янин напав на 20-річну студентку. Погрожуючи небезпечною бритвою, він схопив дівчину за шию та завдав їй тілесних ушкоджень. На крики жертви про допомогу відреагував 20-річний студент університету, який саме проходив повз вбиральню. Він спробував затримати нападника, проте тому вдалось вирватись та вибігти з приміщення.

Втікаючи, на вулиці Гнатюка зловмисник напав на іншу жінку – 45-річну працівницю одного з магазинів. Як і в попередньому випадку, він схопив жертву за шию та погрожував їй бритвою.

Цього разу студенту, який переслідував втікача, вдалось затримати його. З допомогою перехожих, які повідомили про подію на оперативну лінію 102, він утримував зловмисника до приїзду правоохоронців.

Поліція Львівської області

Про Захід