На Львівщині медпрацівниця організувала незаконне переправлення військовозобов’язаного

Опубліковано:

Медсестру однієї з лікарень на Рівненщині та її спільника викрили слідчі відділення поліції №2 Червоноградського районного відділу поліції спільно з оперативниками Управління міграційної поліції у Львівській області та співробітниками Державної прикордонної служби України, за процесуального керівництва Червоноградської окружної прокуратури.

Встановлено, що за три тисячі доларів США підозрювана підготувала для «клієнта» – військовозобов’язаного громадянина, пакет підроблених медичних документів, а також фіктивну довідку про інвалідність, що надавало йому можливість перетнути державний кордон України у період дії воєнного стану. В подальшому, під час спроби перетину державного кордону України з Республікою Польща, «ухилянта» викрили правоохоронці.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, завершене.

Максимальне покарання, що загрожує підозрюваній – позбавлення волі на строк до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Червоноградський районний відділ поліції
Львівська обласна прокуратура

Про Захід