На Львівщині двоє порушників карантину намагалися перетнути кордон

Опубліковано:

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, у пункті пропуску «Краківець» військовослужбовці Мостиського прикордонного загону виявили громадянина Польщі, який має право на постійне проживання в Україні та українця, які не дотримались карантину. Чоловіки ще 1 квітня під час повернення до України з-за кордону підписали згоди на самоізоляцію, але виконати вимоги чинного законодавства їм виявилося не під силу.

За даними фактами прикордонники проінформували співробітників Нацполіції, які притягнули порушників до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

Нагадаємо, що Кодекс України про адміністративні правопорушення 17 березня цього року доповнено статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей», яка передбачає, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про Захід