На кордоні знов затримали партію незаконних цигарок

Опубліковано:

Сьогодні, 8 серпня, у зоні митного посту “Тиса” припинено незаконне вивезення цигарок у спеціально облаштованому сховку мікроавтобуса “Volkswagen”.

Водій, який прямував з України до Італії, заховав 521 пачку тютюнових виробів у паливний бак автомобіля. Всі виявлені цигарки вітчизняного виробництва, з акцизними марками України. Вартість виявлених тютюнових виробів, згідно з маркуваннями на пачках, становить майже 21 тис. грн.

Таким чином, громадянин України вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників), а саме пристосованих конструктивних ємностей, які попередньо піддавались розбиранню та демонтажу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 483 Митного кодексу України. Наразі товари – безпосередні предмети порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленими сховищами вилучено до рішення суду. Варто зазначити, що санкція статті передбачає конфіскацію цигарок, транспортного засобу, а також штраф у розмірі 100% від вартості тютюнових виробів.

ДФС у Закарпатській області

Про Захід