На кордоні на Закарпатті затримали автобус із “паломниками”, “нашпигований” контрабандними сигаретами (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні на українсько-угорському кордоні закарпатські митники спільно з прикордонниками вивели «на чисту воду» водія автобуса, який під виглядом паломницької місії насправді перевозив до Євросоюзу велику кількість контрабандних сигарет з метою їх перепродажу та незаконного збагачення.

46-річний житель Закарпаття, керуючи автобусом марки «МАN», для перетину кордону обрав досить пізній час вчора – напередодні ночі. Мабуть, сподівався на уникнення прискіпливої перевірки стражів кордону на митному посту «Астей».

Під час проходження митного контролю запевняв інспекторів, що везе 13 віруючих людей до святих місць і не переміщує нічого прихованого, або те, що підлягає обов’язковому декларуванню чи обмеженню.

Втім, досвідчені інспектори спільно з прикордонниками вирішили перевірити доброчесні наміри «мандрівників-богомольців» перетнути кордон України. Вони ретельно оглянули салон автобуса та невдовзі виявили кілька тайників з прихованими тютюновими виробами.

Спритні ділки заздалегідь «нашпигували» салон автобуса контрабандними сигаретами – від підлоги до стелі – ретельно заховавши їх під декоративною обшивкою та в конструктивних порожнинах.

Митники та прикордонники, «озброївшись» викрутками, оглядовими дзеркальцями, ліхтариками і т.п, всю ніч витягували практично з усіх куточків салону автобуса незліченну кількість пачок сигарет.

На ранок вже виявлено понад 200 ящиків «тютюнової контрабанди», але це не остаточна їх кількість.

Після завершення митно-прикордонних процедур та поглибленого огляду автобуса, Закарпатська митниця поінформує громадськість і ЗМІ про результати виявлення тютюнових виробів, та яка відповідальність чекає на горе-контрабандистів тощо.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід