Анонси Афіша Культура Соціум

На концерт камерної музики запрошує Закарпатська обласна філармонія

У вівторок, 15 жовтня Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт камерної музики.

Солісти: Андрій Шинкевич (контрабас, Мінськ) та Марина Ромейко (фортепіано, Мінськ);

Диригенти: Богдан Дашак, Павло Греньо (Львів);

Камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії, керівник – заслужений артист України Владислав Юрош.

Камерний оркестр – колектив, якому цілком до снаги самотужки готувати серйозні концертні програми і виступати перед будь-якою аудиторією.

Створений у 1978 році, з перших років зайняв високу позицію в музичному мистецтві краю та країни, свідченням чого є високі відзнаки колективу: лауреат 2-го Всеукраїнського конкурсу камерних оркестрів (1983р.) та багаторазовий лауреат обласної премії ім. Дезидерія Задора в жанрі «Музичне виконавське мистецтво»; учасник Першого Українського міжнародного фестивалю сучасної української музики, постійним учасником Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім.Наталії Висіч (м.Ужгород), творчих звітів майстрів мистецтв та художніх колективів Закарпатської області у Києві тощо. Камерний оркестр побував на багатьох престижних сценах України та за кордоном, відвідав відомі європейські фестивалі у Словаччині («Кошицька Ярь», м.Кошіце,), Угорщині (м.Будапешт) та ін. Бере активну участь у мистецькому житті Ужгорода, регулярно виступає у різних куточках Закарпаття.

Репертуарне надбання колективу доволі велике та різноманітне. До нього входять твори світових класиків (Т.Альбіноні, А.Вівальді, Й.С.Баха, В.А.Моцарта, Д.Перголезі, Й. Штрауса, Й.Брамса, А.Дворжака), українських композиторів (Ж.Колодуб, М.Скорика, Д.Задора, І.Мартона, Є.Станковича), кращі зразки представників сучасної композиторської школи Закарпаття (В.Теличка, М.Попенка, А.Затіна, Й.Базела, В.Волонтира).

Концерт розпочнеться о 18.30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 − 58 =