На кілька днів додому з війни: командир застави з Мукачева вперше за 4,5 місяців побачив рідних (Відео)

Опубліковано:

Війна для командира Дмитра Зотова розпочалася 2014-го, він як і багато інших наших хлопців одним з перших став на захист країни. Служив у прикордонних військах, рік був мобілізованим, а коли ворог розпочав повномасштабний наступ знову взяв до рук зброю і вирушив на передову. Зі своїми солдатами командир застави бився проти ворога пліч-о-пліч разом з бійцями 54-ої бригади.

Днями захисник побув трошки вдома, його відпустили на 10 діб до сім’ї. Рідним сказав що їде, але повернувся скоріше ніж обіцяв і влаштував для них незабутній сюрприз. Вдома батька зустріли діти, щоб обійняти найдорожчого приїхали доньки і привезли дідусеві внуків, дружина приготувала його улюблений борщ.

“Щоразу, ця зустріч наче востаннє, бо він повернувся, але знову йде..” – ледь стримуючи сльози каже дружина військовослужбовця.

Миті, коли кохані та близькі повертаються з війни ні з чим не порівняти, вони вкотре нам нагадують, що там за нас б’ється чийсь батько, друг, чоловік чи син, чиясь донька, мама та дружина, яких чекають вдома, чекають не на кілька днів, а назавжди, з перемогою.

Мукачівська міська рада

Про Захід