На Хустщині – покриття 5G, автоаварія з постраждалими у Львові коронація чудотворної ікони у Чернівцях

Опубліковано:

Днями у селищі міського типу Вишково, що на Хустщині з’явилося інтернет-покриття 5G, і все це завдяки місцевому активісту. Щоб скористатись ще швидшим інтернет сполученням треба лише зайти у налаштування телефону, увімкнути Wi-Fi, і знайти мережу Твоє Вишково-5G. Місцеві кажуть, якість такого покриття дуже помітна.

Аварія сталася на пішохідному переході перед восьмою годиною вечора, коли хлопці переходили дорогу. Автомобіль, що виїхав із бічної вулиці і рухався по вулиці Лінкольна у правому ряді, зупинився перед пішохідним переходом. Натомість авто “Мітсубіші” фактично обганяло авто, що зупинилося. Водій “Мітсубіші”, як видно з відео, робив обгін на пішохідному переході і не встиг помітити хлопців, які переходили дорогу. Діти намагалися швидко перебігти дорогу на пішохідному переході. На відео можна побачити саме обгін, адже ця вулиця має по одному ряді в одному і зустрічному напрямку. Авто порушника розкинуло хлопців по різні боки. Один відлетів ліворуч від автомобіля, а іншого відкинуло праворуч. Саме другий хлопець після зіткнення із авто одразу піднявся і побіг до товариша, якого згодом швидка допомога забрала у лікарню. Водій “Мітсубіші” після аварії зупинився. Обставини аварії з’ясовуються.

Список коронованих чудотворних ікон в Україні поповнить ікона Матері Божої Чернівецької. У неділю, 30 травня, у Чернівцях відбудеться історична подія: Блаженніший Святослав у катедральному соборі УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці здійснить чин коронації чудотворної ікони Матері Божої Чернівецької «Надія безнадійних». Корони вже поблагословив Папа Римський Франциск.

Сьогодні – Всеукраїнський день краєзнавства, іменини святкують: Дмитро, Анастасія, Макар, Пахом, Ісай

Про Захід