На Хмельниччині зареєстрували 10 людей з підозрою на COVID-19

Опубліковано:

Станом на 25.04.2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 10 людей (0 дітей, 2 медпрацівника): в м. Кам’янець-Подільський – 4, м. Хмельницький – 3, в Старосинявському, Чемеровецькому та Ярмолинецькому районах – по 1.

Госпіталізовано 7 осіб (0 дітей, 1 медпрацівник), на амбулаторному лікуванні перебуває 3 хворих (м. Кам’янець-Подільський –2, м. Хмельницький – 1). Коло контактних осіб встановлюється, заходи з дезінфекції проводяться.

На 25.04.2020 року обласним лабораторним центром всього проведено 1792 дослідження біоматеріалів на COVID-19 методом ПЛР. За останню добу досліджено біоматеріали:
– 9 медичних працівників та 4 хворих Хмельницької інфекційної лікарні;
– 2 медичних працівників КНП “Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”;
– контактних осіб в містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, в Старосинявському, Чемеровецькому, Красилівському, Ярмолинецькому районах тощо.

Зроблено 3 контрольних дослідження біоматеріалів працівників Хмельницької інфекційної лікарні та 2 – Шепетівської ЦРЛ. Результати негативні.

Протягом доби здійснено 420 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 1 пацієнта з підозрою на COVID-19, якого госпіталізовано, до 3 – з ГРВІ та до 3 хворих на пневмонію, яких госпіталізовано.

Здійснено 11 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 26 зразків для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Про Захід