Здоров'я Новини Західної України

На Хмельниччині зареєстровано 5 випадків підозри на коронавірус

Станом на 29 квітня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 5 людей (0 дітей, 0 медпрацівників): у м. Хмельницький – 2, у м.Славута, Волочиському та Теофіпольському районах – по 1. Госпіталізовано 2 особи, на амбулаторному лікуванні перебуває 3 хворих з м. Хмельницький, Волочиського та Теофіпольський районів.

Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

За добу обласним лабораторним центром досліджено біоматеріали:

➡ 52 працівників Хмельницької АЕС;

➡ 24 медичних працівників КНП Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частини м. Нетішин»;

➡ 5 медичних працівників, 3-х хворих на пневмонію, та 7 пацієнтів, що одужують в Хмельницькій інфекційній лікарні;

➡ 2 хворих на пневмонію в Шепетівській ЦРЛ;

➡ 39 контактних осіб з Красилівського району тощо.

Результати негативні.

2 прихожанки церкви в місті Нетішин відмовились від обстеження, з ними проводиться роз’яснювальна робота.

Чемеровецька ЦРЛ з 30 квітня знову розпочинає роботу, всі протиепідемічні та дезінфекційні заходи виконані. Жителі району, в тому числі медперсонал, хворі на COVID-19 лікуються під наглядом лікарів Хмельницької інфекційної лікарні та ПМСД, контактні особи обстежені, їх біоматеріал досліджений, термін самоізоляції людей витриманий.

На 29.04.2020 року всього в області на самоізоляції перебуває 1039 осіб за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності.

Протягом доби здійснено 476 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 1 пацієнта з підозрою на COVID-19, якого госпіталізовано, до 6 – з ГРВІ, 2 особи госпіталізовано, до 1 хворого на пневмонію, госпіталізовано.

Здійснено 19 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 67 зразків для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 4 =