Новини Західної України Останні новини

На Хмельниччині – новий обласний військовий комісар

Сьогодні у Хмельницькому обласному військовому комісаріаті начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Олег Мікац представив особовому складу нового військового комісара. Ним став полковник Костянтин Радченко, інформує Хмельницька ОДА.

Після представлення відбулася робоча зустріч новопризначеного військового комісара з Дмитром Габінетом, головою Хмельницької ОДА. Очільник ОДА привітав полковника Радченка з призначенням та побажав йому успішної роботи на новій посаді.

Далі Дмитро Габінет та Костянтин Радченко спільно із заступником військового комісара Петром Горобцем обговорили окремі питання проведення цьогорічного весняного призову до лав Збройних Сил. Особливу увагу приділили заходам, що спрямовані на запобігання можливого виникнення спалахів захворювання на COVID-19 у військових частинах у зв’язку з прибуттям туди призовників з інших регіонів України. Зокрема наразі розглядається можливість проходження ними самоізоляції після прибуття у військову частину та проведення таким особам ПЛР-досліджень. Сторони домовилися щодо подальшої координації дій у зазначеному питанні.

Довідково:

Костянтин Радченко народився у 1981 році у Казахстані у м. Семипалатинську. У 2002 році закінчив військовий інститут артилерії при Сумському державному університеті.

Службу почав командиром гаубичного самохідно-артилерійського взводу, після чого пройшов ряд посад в артилерійських підрозділах ОК «Схід» та ОК «Південь».

У 2011-2013 роках – слухач Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Проходив також службу у штабах оперативних командувань і Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, був начальником штабу – першим заступником командира окремої механізованої бригади.

У 2017-2019 роках керував кафедрою загальновійськових дисциплін Військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До призначення на посаду військового комісара був начальником відділу в управлінні підготовки штабу командування територіальної оборони Командування Сухопутних військ ЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 + = 28