На Іршавщині сталася ДТП, у Львові відкрили виставку «Реабілітовані долею», а українські письменники видадуть книгу про Луцьк

Опубліковано:

Сьогодні, 8 липня, вранці, у селі Білки, Іршавського району, під колесами легковика опинився чоловікНа місце ДТП виїхали одразу правоохоронці та медики. Стан потерпілого наразі уточнюється. Інших подробиць і причин автопригоди-невідомо.

У львівському сквері «На валах» відкрили банерну виставку «Реабілітовані долею», яка розповідає про масові розстріли та злочини комуністичного режиму в Західній Україні в 1939—1941 рр. та 1944—1945 рр. На експонатах відображено результати експедицій меморіально-пошукового центру «Доля», комунального підприємства Львівської облради, яке проводило дослідження поховань жертв масових репресій.

Впродовж кількох тижнів у Луцьку працювала літературна резиденція. «Місто натхнення» об’єднало 5-ьох топових українських письменників, які жили та творили у Луцьку – по тижню кожен: Оксана Забужко, Любко Деpеш, Макс Кідpук, Катеpина Калитко, Миpослав Леюк. Результат роботи митців – книга про Луцьк, яку планують видати до кінця року.

Про Захід