На Іршавщині без газопостачання буде ціле село

Опубліковано:

Село Горбок, а саме 186 побутових споживачів природного газу, тимчасово перебуватимуть без газопостачання. Фахівці АТ “Закарпатгаз” змушені 28 березня перекрити подачу блакитного палива через виявлений витік газу на підземному газопроводі. Окрім того, газопостачання буде відсутнє у місцевих школі, амбулаторії та церкві.

Витік газу, а відтак і пошкодження газопроводу, виявили за допомогою спеціального обладнання фахівці служби комплексно-приладового обстеження. І хоча аварійна ділянка газогону знаходиться під проїжджою частиною, виконуючи роботи, газовики не перешкоджатимуть руху транспорту.

“Ми проводитимемо роботи шляхом санації пошкодженого сталевого газопроводу за допомогою поліетиленового. Це означає, що ми замінимо аварійну ділянку, розкопавши так звані приямки і протягнувши новий газопровід всередині старого”, — пояснив головний інженер Виноградівського відділення АТ “Закарпатгаз” Сергій Іванов.

Ремонтні роботи, а також витратні матеріали для їх виконання, фінансуються за кошти, які споживачі сплачують за послугу з розподілу газу.

“Ремонти та заміна газопроводів — одна зі складових послугип з розподілу. От маємо наглядний приклад, що вчасна сплата за послугу — запорука безпеки споживачів”, — пояснив головний інженер Виноградівського відділення АТ “Закарпатгаз” Сергій Іванов.

Газовики просять споживачів перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. А в момент обходу працівниками АТ “Закарпатгаз” помешкань, допускати їх до огляду системи з метою перевірки її на герметичність.

Завершення робіт та відновлення газопостачання заплановане на 30 березня.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Про Захід