На Чернівеччині на кордоні виявили 10 ящиків трамадолу (Фото)

Опубліковано:

Вже вдруге за останній тиждень у Чернівецькій області прикордонники та працівники Буковинської митниці виявляють медпрепарати з вмістом психотропної речовини «трамадол».
Випадок трапився сьогодні по обіді, 1 квітня, в пункті пропуску «Мамалига» Зважаючи на те, що така спроба переміщення медпрепаратів була викрита нещодавно, прикордонники ініціювали поглиблений огляд вантажного автомобіля марки «Даф». В результаті якого, серед медичних препаратів, що транспортувалися з Німеччини до Молдови, виявлено 10 ящиків, в яких знаходилося 1920 пачок препарату «Такудекс», до пігулок якого діюча речовина «трамадол». Документів на переміщення даного препарату через державний кордон у водія не було.
За даним фактом проінформовано представників Національної поліції. З прибуттям правоохоронців вантажний автомобіль та виявлені лікарські препарати вилучено в рамках досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.320 ККУ «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів», інформує Західне регіональне управління Дежприкордонслужби України-Західний кордон.

Про Захід