Новини Західної України Події

На Буковині згоріла церква Святої Параскеви Сербської (Фото)

Сьогодні, 15 квітня, о 3 год. 38 хв. диспетчер Служби порятунку отримала повідомлення від мешканців с. Лукавці Вижницького району про пожежу у церкві Святої Параскеви Сербської у цьому населеному пункті.

На момент виявлення пожежі місцевими мешканцями, вогнем була охоплена практично вся споруда. Швидкому поширенню вогню сприяло те, що будівля була повністю дерев’яною.

На ліквідацію були направлені вогнеборці 4 державної пожежно-рятувальної частини м. Вижниця, місцеві пожежно-рятувальні підрозділи с. Лукавці та Берегомет Чернівецької області та смт Кути Івано-Франківської. Рятувальники зупинили поширення полум’я на підступах до поруч розташованої дзвіниці церкви і трапезної та врятували ці будівлі від вогню. Площа пожежі складала 650 кв. м.

У результаті пожежі вогонь знищив церкву. Причини пожежі на даний момент встановлюються. До гасіння пожежі було залучено від Управління ДСНС та місцевих пожежно-рятувальних підрозділів 20 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки.       інформує ДСНС України у Чернівецькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

68 + = 75