На Буковині запрацювала 68 поліцейська станція

Опубліковано:

Сьогодні, 30 травня, у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» для оперативного надання населенню якісної допомоги правоохоронцями у Чудейській територіальній громаді запрацювала поліцейська станція. У відкритті безпекового осередку взяв участь заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області – начальник відділу взаємодії з громадами Валентин Рябий, голова ТГ і місцеві жителі. 

Станція розташована по вулиці Центральна, 13 у селі Буденець. До складу Чудейської ТГ входить п’ять населених пунктів: Буденець, Їжівці, Нова Красношора, Череш, Чудей. 

Відповідно до проєкту, на території громади буде працювати троє поліцейських офіцерів громади, один з яких уже призначений на посаду. Це капітан поліції Василь Іванович Дячук, який цілодобово виконуватиме службові обов’язки щодо охорони безпеки майже 14 000 людей.

Відкриттю поліцейської станції посприяла територіальна громада, яка виділила приміщення та забезпечила належні умови для виконання завдань, покладених на поліцейських. В обслуговуванні ПОГа є службовий автомобіль, обладнаний усім необхідним для цілодобових викликів і реагування на них.

Наразі на Буковині функціонує 68 поліцейських станцій, 2 центри безпеки та 3 поліцейських офіси.

Відкриття поліцейських станцій – крок до зміни системи взаємовідносин між населенням та поліцією. Громадяни можуть бути впевнені, що поліцейські завжди на варті їхнього спокою та в найкоротший термін прийдуть на допомогу.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід