На Буковині відбувся українсько-турецький форум

Опубліковано:

Його мета – розвиток економічного співробітництва між країнами, побудова бізнес-контактів з міжнародними партнерами, приваблення інвестицій.

Участь у форумі взяли дипломати, представники регіональної та місцевої влади, торгово-промислових палат, турецькі та українські компанії зі сфери медицини, будівництва, машинобудування, відновлювальної енергетики, переробки агропродукції, логістики тощо.

«Ми вперше проводимо такий форум, проте впевнена, що не востаннє. Розбудова двосторонніх взаємин між державами на рівні областей – одна з наших пріоритетних економічних цілей. Україна та Туреччина стали надійними торгівельними партнерами і зацікавлені у розвитку цих взаємин. Зокрема, ринок країн є привабливим один для одної, про що свідчать показники експорту та імпорту. Так, експорт продукції до Туреччини – п’ятий по розміру та об’єму, а імпорт з Туреччини – на другому місці. Вдячна всім за спільні зусилля у розвитку економіки області. Віримо, що будемо спостерігати тільки позитивну динаміку», – зазначила заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

На заході також представили власну продукцію буковинські підприємства.

Форум організували Чернівецька обласна військова адміністрація спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та партнерами в межах реалізації проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання експортної стратегії, регіонального розвитку та ЦСР» за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Чернівецькою міською радою, Чернівецькою обласною радою, Чернівецькою ТПП.

Черреівецька ОВА

Про Захід