На Буковині ремонтуватимуть психоневрологічний будинок-інтернат

Опубліковано:

Облаштують приміщення для реабілітації та дозвілля, поремонтують вбиральні і ванні кімнати, встановлять пандуси – у Черешському психоневрологічному будинку-інтернаті незабаром розпочнеться ремонт.

Профінансує роботи Міжнародна організація з міграції, із нею вже провели попередні перемовини.

Це дозволить покращити умови перебування для 200 підопічних закладу, серед яких також 20 – евакуйовано з регіонів, де тривають активні бойові дії.

Аби обговорити майбутнє оновлення, із керівником інтернату зустрілися заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Ірина Ісопенко, директорка Департаменту соціального захисту населення Ольга Ходоба та начальник управління цивільного захисту населення Олексій Гайдай.

Як зауважила Ірина Ісопенко, в харчоблоці інтернату ще необхідно встановити нове технологічне обладнання, забезпечити відеоспостереження та облагородити територію. Для цих потреб також шукатимуть благодійників.

Крім того, перевірили також стан укриття, Олексій Гайдай дав рекомендації щодо того, як його належить облаштувати.

Ольга Ходоба розповіла, що наразі вже підготували кошторис майбутніх робіт. Меморандум про співпрацю із Міжнародною організацією з міграції планують укласти вже наприкінці цього тижня.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

Про Захід