Здоров'я Новини Західної України

На Буковині – 988 випадків коронавірусу

За весь період (станом на 20.04.2020) у Чернівецькій області підтверджено 988 випадків зараження коронавірусом, з них 32 осіб одужали, 28 випадків летальних (17 – з підтвердженим COVID-19 та 11 осіб з підозрою), інформує Чернівецька ОДА.

У медичних закладах області станом на 21 квітня перебувають 397 людей. Із них у 149 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За останню добу до лікарень госпіталізували 16 людей. Найбільше хворих у ОКЛ (128, із підтвердженим COVID-19 – 42), Чернівецькій міській лікарні №1 (58, із них 34 позитивних), Глибоцькій (79, із них у 27 діагностовано коронавірус) та Сторожинецькій ЦРЛ (66, із них 23 мають позитивний тест на COVID-19). Також зросла кількість пацієнтів у Кіцманській та Новоселицькій районних лікарнях.

У лікарнях станом на 21 квітня перебувають 43 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 30, на апаратах штучної вентиляції легень – 6.

У реанімації обласної клінічної лікарні є 8 пацієнтів, двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. У п’яти хворих діагноз «коронавірус» підтвердили, ще троє – з підозрою.

Шістьом хворим у важкому стані надають допомогу у реанімації Сторожинецької центральної районної лікарні. Двоє недужих – на апаратах ШВЛ, четверо – на кисневій підтримці. Коронавірус виявили у двох пацієнтів, ще у двох – підозра.

У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебуває п’ятеро пацієнтів, вони на кисневій підтримці.

Двох пацієнтів на кисневій підтримці лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ.

У Хотинській центральній районній лікарні троє пацієнтів у важкому стані на кисневій підтримці.

У реанімації Чернівецької міської лікарні №1 є дев’ятеро пацієнтів, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легень. П’ятеро осіб хворі на коронавірус, решта – з підозрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

40 − = 30