Минулоріч на Закарпатті продано туристичних путівок на суму 259 мільйонів гривень

Опубліковано:

Завдяки вдалому геополітичному розташуванню Закарпаття і природно-кліматичним особливостям, область має надзвичайно сприятливі умови для розвитку туризму і оздоровлення людей.

Обслуговуванням туристів займаються чисельні підприємства (туроператори та турагенти), діяльністю яких є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, посередницька діяльність щодо реалізації характерних та супутніх послуг.

Упродовж 2018р. 25,3 тис. осіб офіційно скористалися послугами туристичних організацій області, з них 18,9 тис. осіб – громадяни України, які виїжджали за кордон, 6,2 тис. осіб – внутрішні туристи та 0,2 тис. осіб – іноземні громадяни. У порівнянні з 2017р. кількість громадян України, які виїжджали за кордон, збільшилася у 1,8 раза, кількість внутрішніх туристів – у 1,6 раза, кількість іноземних туристів – у 1,8 раза, у 10,1 раза зменшилася кількість відвідувачів, яким було надано екскурсійні послуги.

Із загальної кількості туристів у 2018р. проводили дозвілля та відпочинок 99,5%, перебували у службових, ділових поїздках, на
навчанні – 0,1%, перебували на лікуванні – 0,1%, займалися іншими видами туризму – 0,3%.

У загальній кількості туристів 16,5% складали діти та підлітки – усього 4,2 тис. осіб.

Усього упродовж 2018р. суб’єктами туристичної діяльності області надано 162,1 тис. туроднів, на кожного туриста в середньому припадало по 6 туроднів. Загалом, у 2018р. туристичних путівок продано на 259,0 млн.грн, інформує ГУС у Закарпатській області.

Про Захід