Мукачівці вшанували пам’ять Тараса Шевченка

Опубліковано:

Сьогодні, 22 травня, мукачівці зібралися, щоб вшанувати пам’ять видатного українця Тараса Григоровича Шевченка.

«Хоча 163-тя річниця перепоховання нашого Кобзаря – це сумна дата, вона дає нам можливість згадати його величне ім’я, доторкнутися до його невмирущої творчої спадщини та вдуматися в його пророчі слова. Сьогоднішнім дороговказом для тих, хто бореться з окупантом, волонтерів і людей нашого тилу є рядки Великого Українця: “Борітеся — поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!”», – сказав керуючий справами виконавчого комітету Мукачівської міської ради Олександр Лендєл.

З благословенним словом виступив всечесний отець Сергій Потюк. Учні Мукачівської ЗОШ №2 ім. Тараса Шевченка – Ксенія Бідзіля, Сергій Плав’яник та Поліна Зеленська – декламували твори Шевченка, а членкиня «Союзу українок» В.І. Алексєєва прочитала твір «Тарасу».

За багатолітньою традицією, активісти хору «Відгомін» під керуванням Н. Добри виконали «Заповіт». Після цього до погруддя Тараса Шевченка була покладена корзина з квітами від Мукачівського міського голови Андрія Балоги, Мукачівської міської ради та громадськості, а також квіти від учасників зібрання.

Мукачівська міська рада

Про Захід