Мукачівці сплачуватимуть за водопостачання та водовідведення 44 гривні

Опубліковано:

Сьогодні на виконавчому комітеті Мукачівської міської ради було прийнято рішення про компенсацію частини тарифу на водопостачання та водовідведення з міського бюджету за рахунок скорочення видатків по іншим напрямкам, на період воєнного стану.

Починаючи з березня мукачівці платитимуть 44 гривні за куб води. Якщо абонент вже зробив оплату за березень за старим тарифом, то переплата буде зарахована за наступний місяць.

«Це рішення можна було ухвалити ще в лютому, коли я вперше його озвучив народним обранцям, але вже маємо таких депутатів, яким головне не результат в інтересах громади та міста, а спекуляції та маніпуляції на важливому для всіх містян питанні.

Саме під приводом обговорення цієї пропозиції вони просили перенести сесію, багато разів не відвідували засідання бюджетної комісії, чим зривали процес прийняття важливих рішень для життєдіяльності громади», – зазначив міський голова Андрій Балога.

Тож згідно рішення виконавчого комітету від 06.04.2023 року тимчасово на період дії воєнного стану в Україні з 01.03.2023 р. тарифи для категорії споживачів (населення) становитимуть:

  • централізоване водопостачання на рівні 24,25 грн. за 1 м3 без ПДВ та 29.10 грн. за 1 м3 з ПДВ ;
  • централізоване водовідведення на рівні 12.75 грн. за 1 м3 без ПДВ та 15.30 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Мукачівська міськрада

Про Захід