Мукачівських бібліотекарів привітали з професійним святом

Опубліковано:

Сьогодні з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівників Централізованої бібліотечної системи Мукачівської міської територіальної громади привітала начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій.

Вона щиро подякувала бібліотекарям та всім працівникам установи за сумлінну працю, за відданість професії та висловила сподівання, що й надалі, незважаючи на складні часи, бібліотеки громади будуть йти в ногу з часом.

Окрім теплих слів, від імені Мукачівського міського голови Андрія Балоги відзначила й найкращих представників професії.

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Почесними грамотами Мукачівської міської ради нагороджено:

– Світлану Лещинець, бібліотекарку сектору краєзнавчої літератури центральної бібліотеки ім. О. Духновича;
– Наталію Кушнір, бібліотекарку Мукачівської міської бібліотеки для дітей;

– Тамару Рожкович, бібліотекарку бібліотеки-філії с. Ключарки ЦБС Мукачівської міської територіальної громади;
– Ганну Палагузинець, бібліотекарку бібліотеки-філії с. Павшино ЦБС Мукачівської міської територіальної громади.

Зазначимо, що цього року 75 річчя з дня створення святкує Мукачівська міська бібліотека для дітей. Радіємо і пишаємось, що завдяки бюджету громадських ініціатив «Бібліотека дитячих мрій «Ч.І.З.» (Читаємо. Інформуємо.Забавляємось.)» це одна з кращих дитячих бібліотек Закарпаття, це простір, для спілкування і всебічного розвитку – комфортний, креативний, цікавий не тільки для дітей, а й для дорослих.

Про Захід